Sepet

Teslimat & Değişim

TESLİMAT


Değerli Müşterilerimiz,
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek ve en kısa sürede siparişlerinizi ulaştırabilmek adına, siparişlerinizin kargoya teslim süreci hakkında bilgilendirme yapmak istiyoruz.
Siparişleriniz, işleme alındıktan sonra 24 saat içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Bu süreçte özenle hazırlanan ürünleriniz, en hızlı ve güvenilir kargo firmalarıyla gönderilmektedir.
Mobil bölgelerde, teslimat sürelerinin standartlardan biraz daha uzun olabileceğini lütfen göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Bu durum, bölgesel farklılıklardan kaynaklanmaktadır.
Resmi tatil ve bayram dönemlerinde ise kargo firmalarının işlem yapmadığını unutmayınız. Bu özel günlerde verdiğiniz siparişler, tatil sonrası ilk iş gününde kargoya verilecek şekilde planlanmaktadır.
Siparişlerinizin güvenli ve zamanında teslim edilmesi, bizim için büyük bir önem taşımaktadır. Herhangi bir konuda soru veya talebiniz olduğunda, müşteri hizmetleri ekibimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına çaba göstermeye devam ediyoruz. İlginiz ve tercihiniz için teşekkür ederiz.

DEĞİŞİM


Değerli Müşterilerimiz,
Ürünlerimizden memnuniyetiniz bizim için büyük önem taşımaktadır. Eğer satın almış olduğunuz ürün ile ilgili değişiklik yapmak isterseniz aşağıdaki bilgilendirmeyi göz önünde bulundurmanızı rica ederiz:
Ürün değişiklikleri için fatura tarihinden itibaren 6 gün içerisinde faturanız ile birlikte geri gönderim yapabilirsiniz.
Değişim kargo ücreti, geliş-gidiş gönderiye (müşterimize) aittir.
Değişiklik yapmak istediğiniz ürünün, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
Değişim kargonuzun daha rahat bulunabilmesi için, alışveriş yapmış olduğunuz isim, soyisim ve telefon numaranızı kargo gönderimi esnasında belirtmeniz önemlidir.
İndirimli ürünlerde yapılan değişim işlemleri maalesef gerçekleştirilmemektedir.
Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız çerçevesinde, her türlü soru, talep veya değişiklik isteğiniz için müşteri hizmetleri ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.
Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çaba göstermeye devam ediyoruz. İlginiz ve güveniniz için teşekkür ederiz.

 Değişim süreci için buraya tıklayarak whatsapptan bize ulaşabilirsiniz